Čo ponúkame?

Starejší/koordinátor

Perfektná akcia vyžaduje perfektne zvládnuté riadenie priebehu svadby, hostiny, zábavy, koordináciu ľudí, dokázať operatívne prispôsobiť plán. Sme pripravení!

Tanečné animácie

Rozhýbeme kosti Vašich hostí na rytmickú latino animáciu. Naučíme Vás a Vašich hostí ľahkú tanečnú zostavu. Bejby nebude sedět v koutě!

Tanečné vystúpenie

Tanec je naša vášeň, takže Vám zdarma ponúkame naše tanečné vystúpenie na rozprúdenie tanečnej zábavy s choreografiou, ktorá nenechá chladného ani vozíčkára :)

Hudba na želanie

Počas tanečnej zábavy Vám zahráme skladby na želanie. Stačí napísať želanie na lístok a hodiť do nami pripravenej hudobnej schránky. Venujte ju blízkej osobe!

Karaoke

Populárna časť zábavy na večernú párty, či už máte dvadsať alebo šesťdesiat, máte hlas ako slávik alebo zvládnete sotva brumendo! Hostia sa bavia na (ne)podarených výkonoch!

Videoshow

Máte veľa mladých ľudí? Čo keby sme hosťom okrem skvelej hudby servírovali aj videoklipy? Perfektné! Tanečné kolo pre mladšie ročníky! A čo tak pre malé deti?

Naše duo je unikátne! Ponúkame VIAC

Postaráme sa o hladký priebeh a zábavu v najdôležitejší deň Vášho života!
 • 1. KONZULTÁCIE A VÍZIA

  Vieme ako zvyklostiam a tradíciam vdýchnuť ten správny moderný šarm. Poradíme, pomôžeme.

 • 2. PERFEKTNÁ PRÍPRAVA

  Pripravíme predbežný plán svadobného dňa, ktorý môžete online v pohodlí domova kedykoľvek komentovať, dopĺňať, upravovať a veľmi jednoducho konzultovať.

 • 3. NAČASOVANIE

  Hladký priebeh svadby nie je len o dobrej príprave, ale vyžaduje vedieť všetko zladiť, koordinovať ľudí, vcítiť sa do diania, aj všetko vhodne prispôsobiť situácii.

 • 4. BAVÍ NÁS BAVIŤ VÁS

  Hoci svoju úlohu berieme zodpovedne, nevnímame ju ako prácu. Je to Váš deň a nám robí radosť urobiť všetko preto, aby Ste sa Vy a Vaši hostia skvelo bavili!

  Ajka & Marian

  multimediálne DJ&VJ DUO, ktoré vie rozprúdiť zábavu!

  O našom tíme DUO

  Prezradíme o nás: Ajka napísala o mne a ja o nej a vyjadrili sa aj naši priatelia.
  Me
  Ajka
  Marian povedal o mne:

  Šikovná kreatívna baba s technickým myslením, vie sa vynájsť aj sama. Dáva si záležať, keď na niečom robí, čo sa mi páči. V našom páre svadobného DUA sa stará o výber hudby, kompozíciu, púšťanie, mixovanie hudby tak, aby hrala bez páuz a správne načasovanie.

  LesapetadeDJ s LesapetadeHudba.
  Me
  Marian
  Ajka povedala o mne:

  Šikovný a talentovaný týpek, ktorý sa pustí do hocijakej výzvy. Nič pre neho nie je nemožné. Do všetkého ide na 110%. Táto časť nášho svadobného DUA sa stará o program, techniku a samozrejme aj o príjemnú atmosféru.

  Me
  Povedali o nás
  Michal a Heňa Schronerovci:

  Marian je veľmi kreatívny, nápady premyslí a realizuje do najmenších detailov. Ajka ho super dopĺňa, srší z nej čistá energia.

  Kontaktujte nás

  Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo pošlite správu!
  • (+421) 905 80 10 15

  Tvoje meno

  Tvoja správa*  lesapetade-pizzeria