lesapetade

Lesapetade - Bravos kozmetika

Lesapetade - Bravos kozmetika

Vitajte Prevádzkovateľom webu je spoločnosť Bravos kozmetika so sídlom v Žiline, ktorej hlavným predmetom činnosti je predaj kozmetiky.

Iba originálny tovar

Tovar, ktorý u nás môžete zakúpiť obstarávame iba u dodávateľov certifikovaných výrobcami. Táto skutočnosť v podstate znemožňuje, aby vám bol dodaný tovar v zlej kvalite, alebo tovar neoriginálny. Vône, ktoré nájdete v našej ponuke, sú od rovnakých dodávateľov ako výrobky v kamenných obchodoch

Ako garancia kvality výrobkov slúžia takisto referencie našich partnerov. Naše výrobky dodávame do niekoľkých kamenných obchodov v Slovenskej republike, spolupracujeme s leteckými spoločnosťami, ktoré predávajú naše výrobky na palubách svojich lietadiel, dodávame vône vydavateľstvám, ktoré ich používajú ako darčeky v súťažiach a podobne.Prírodná kozmetika je dnes veľmi široký pojem. Bohužial mnohokrát sa za tým to označením skrývajú aj produkty, ktoré nespĺňajú podmienky pre označenie " prírodný " a majú k tomu dokonca veľmi ďaleko. Výrobcovia dúfajú, že sa spotrebiteľ nechá nalákať na označenia typu " natural, nature, prírodný, natural extract from..., 100% výťažok z..." Lenže to nestačí na to, aby kozmetika, mohla byť označená ako prírodná. Zárukou sú certifikáty, ktoré udeľujú nezávislé inštitúcie. Pre získanie certifikátu musí kozmetická značka spĺňať určité podmienky týkajúce sa zloženia, procesu výroby, testovania výrobkov, využitia pracovnej sily, získavania surovín, spôsob konzervácie a parfemácie....Každý certifikát má svoje vlastné podmienky pre udelenie. Momentálne neexistuje jednotné označenie pre produkty, ktoré by mohli byť označované ako prírodné. Veľmi často sa stretávam s tým, že aj predajcovia v tom nemajú jasno a označujú svoje výrobky ako bio alebo prírodné a pritom to tak nie je. Viac jasnosti by mohol priniest medzinárodný certifikát NaTrue, ktorý už mnohí výrobcovia používajú, ale ešte na neho neprešli všetci výrobcovia. Treba si uvedomiť, že pojem "prírodný" môže znamenať že produkt obsahuje určité prírodné látky, ale treba ísť viac do hĺbky. Aby sme vedeli odhadnúť kvalitu prírodného produktu, treba vedieť: 1. Čo tvorí základ výrobku ? 2. Ako je kozmetika zakonzervovaná ? 3. Ako je kozmetika parfémovaná ? 4. Aké emulgátory kozmetika obsahuje ? 5. Akej kvality sú použité prírodné suroviny ? 6. Akým spôsobom sú získavané účinné extrakty (oleje, bylinné výťažky a pod..) ? 7. Je kozmetika testovaná na zvieratách ? 8. Obsahuje kozmetika živočíšne produkty ? Aké ?