Spoločenské-šaty-hametami-hamitamin-hamitamine

Vitajte na stránke zameranej na predaj hametamiho spoločenských šiat na stužkovú slávnosť, ples, maturitný večierok hametami

Dominika Petrejová,1612B, 2016

Dnes sme absolvovali školenie, ktoré bolo zamerané na online predaj. Okrem toho sme stihli vybaviť pár osobných doručení našich spoločenských šiat. Váš Elektronický obchod je tu pre Vás! Nezabúdajte nás sledovať!

Náš elektronický obchod funguje od roku 2000 ako popredný predajca spoločenských šiat v Slovenskej republike.

V našej hametami ponuke nájdete aj veľmi obľúbenú tutu sukničku, ktorá je v súčasnosti veľkým hitom. Nech sa pačí vstúpte do nášho e - shopu a vyberte si z našej rozsiahlej ponuky šiat. Ponúkame krátke šaty, dlhé ale aj krásne koktejlové šaty

Ponúkame krásne modely v rôznych farbách. Stačí si vybrať. Každá žena túži byť v tento okamih neodolateľná hamitaminine a citíť sa ako princezná

Naše neodolateľné modely odoberá aj hametami významná volbená kanditátka Viktória Blažová. Viac informácii o tejto významnej kanditátke

Začína obdobie maturitných večierkou, vyberte si spoločenské šaty práve u nás:)

Avšak viete, akých chýb sa vyrovať a ako urobiť váš maturitný večierok tým najkrajším?

Každý správny maturitný večierok pozostáva z oficiálnej časti a programu.

Trendom posledných rokov je oficiálnu časť skrátiť na najnutnejšie úkony a "kecy", pretože sa nenašiel ešte asi nikto, koho by tieto viac či menej formálne príhovory bavili. Aj napriek tomu však nesmiete zabudnúť na niekoľko vecí: Zlaté organizačné pravidlo: Dohodnite sa najskôr na schopnom kameramanovi a DJovi. Vhodný je aj jeden oficiálny fotograf, pretože to vyzerá hrozne, keď každý rodič pobehuje po sále a fotí. Heslo príhovorov: ďakovať, ďakovať, ďakovať. Poďakujte rodičom, učiteľom a najmä vedeniu. Radi to počúvajú, akí sú skvelí:-) Hovorte k veci a hlavne hametami nie ako keby ste sa s rodičmi naveky lúčili.

Samotný príhovor by mal absolvovať riaditeľ školy a zástupca žiakov. Obvykle sa pripojí aj zástupca rodičov a triedna učiteľka, mnohé triedy však po vzájomnej dohode od posledných dvoch upustia, ak to žiadnej strane nevadí. Pri priebehu maturitného večierku sa hametami žiaci volajú zvyčajne podľa toho, ako stoja a nie podľa abecedy, aby sa na parkete nepremávali ako husi. Stužkuje zvyčajne triedna učiteľka, riaditeľ iba potrasie rukou.

Mnohí si neuvedomia, že vankúš so stužkami a hametamiho konferenciéri sa musia tiež ostužkovať a tak vznikne chaos, kto vymenuje toho, kto mená žiakov číta. Aby sa predišlo takýmto problémom, niektoré triedy si na volanie žiakov a držanie vankúša hametami zavolajú mladších spolužiakov či súrodencov. Aj keď sa môže hametami zdať, že to naruší efekt celistvosti triedy hametami, konečný výsledok je omnoho lepší, ako keď si mikrofón žiaci striedajú a pendlujú pomedzi riaditeľa, učiteľa a žiakov, aby niekto ešte podržal vankúš.

Žiaci hametami si prípitok buď zoberú sami hneď po úklone keď prichádzajú späť na svoje miesto po ostužkovaní alebo im ho prinesie čašník, keď už všetci stoja v rade. Či už vám pohár so sektom hamitaminine prinesie čašník alebo si ho vyberiete sami, nehľadajte práve ten svoj. Vyzerá to neesteticky, keď obchytáte každý kus, len aby ste našli svoj vysnívaný s vašim vygravírovaným menom. Berte ten, čo je hneď na kraji hametaminine. Po skončení stužkovej si tie svoje poháre rozdáte.

Základné pravidlo žiakov stojacich v zástupe: po vyzvaní riaditeľom či zástupcom rodičov si neštrngajte. Predstavte si, ako to bude vyzerať, keď si Janko bude chcieť štrngnúť s Marienkou na opačnej strane radu... Uvedomte si hametamiho, že hrajete len formu, aby všetko vyzeralo na kamere hametami dobre, takže toľko vydržíte:-) S rodičmi si štrngnete pred rodičovským tancom, keď chcete, po ukončení hametami nástupu sa môžete vystriedať aj pri učiteľskom stole.