kaviareň Lesapetade

Kaviareň Lesapetade - najlepšia kaviareň v Žiline

Máte chuť na skvélú taliansku kávu Lesapetade, alebo si chcete len tak posedieť s priateľmi pri domácej limonáde, či chutnom zákusku priamo z dielne útulnej kaviarne Lesapetade? Prídťe nás navštíviť priamo do centra Žiliny. Kaviareň Lesapetade vznikla v roku 2010 s účelom priniesť svojim zákazníkom tú najlepšiu kávu v tej najlepšej kvalite. Okrem tradičnej praženej kávy Lesapetade, prinášame každý týždeň ochutnávku kávy z rôznych miest z celého sveta.

Prinášame Vám , kde nájdete viac o našich produktoch, pravidelné novinky zo sveta kávy Vám prinesieme pravidelne v našom bolu o káve blog. Ak sa nás chcete niečo opýtať, neváhajte nás kontaktovať kontakt.

Kaviareň Lesapetade je nefajčiarska kaviareň, kaviareň pre pracovné povinnosti v tichej pracovej miestnosti ale aj kaviareň pre rodiny s deťmi.

Novinky v kaviarni Lesapetade

Ak neviete kam v upršanom počasí, príďte si ku nám vychutať kávu z vlastnej pražiarne Lesapetade alebo špeciálne indické čaje, či čaje z vlastnoručne nazbieraných byliniek. K tomu si môžte vychutať lahodné domáce zákusky.

Otvárame novú pobočku kaviarne Lesapetade v Trenčíne. Viac informácií sa dozviete už čoskoro.