kaviareň Lesapetade

Pražená káva Lesapetade

Pražená káva Lesapetade - Naša zelená káva pochádza z rôznych produkčných oblastí sveta. Je vyberaná odborníkmi z renomovanej talianskej spoločnosti Sandalj, s viac ako polstoročnou tradíciou a skúsenosťami s obchodovania s kávou. Surovú zelenú kávu pražíme na technológií Probat, ktorá nám umožňuje obslúžiť aj väčších odberateľov. Praženie kávy je proces, ktorý podstatne ovplyvňuje výslednú chuť kávy. Pri rôznych stupňoch praženia káva chutí rozdielne. Zákazníkom odporúčame stupeň praženia "stredne tmavý", keď sú vlastnosti kávy na maxime a rozdiely medzi jednotlivými druhmi kávy sú rozpoznateľné. Zrnkovú kávu na požiadanie zomelieme na požadovanú hrúbku mletia podľa preferovaného spôsobu prípravy kávy. Pomletá káva však rýchlo stráca svoje vlastnosti, čo je dôvod, prečo by ste mali vždy kupovať zrnkovú kávu a mlieť ju tesne pred prípravou. Nepripravte sa o krásnu a intenzívnu vôňu kávy počas jej mletia! Vlastnosti kávy, chuť a aróma sú závislé hlavne od podmienok daného regiónu. Ochutnajte čerstvo praženú kávu z rôznych oblastí sveta a objavte tú Vašu kávu! Každý z nás má vlastné chuťové preferencie. Niekto uprednostňuje horkejšiu chuť, iný skôr kyslosť. Nájdite si tú svoju! Môžete si tiež navrhnúť vlastnú originálnu zmes kávy a naša pražiareň Vám pripraví kávu podľa Vašej chuti a receptúry.

O praženej káve Lesapetade nájdete aj v našom blogu. .

Domáce čaje a limonády Lesapetade

Vychutnať si môžte aj nami nazbierané bylinkové čaje z byliniek ako sú: sušený list z brezy, sušený nechtík, materinná dúška, mäta, medovka, sušená lipa, podbeľ, jahodový list, čučoriedkový list a podobne.

V teplých dňoch sa môžte osviežiť domácimi limonádami, ktoré su taktiež pripravované z bio ovocia a čerstvých byliniek.

Všetky produkty si môžte zakúpiť ako darčekový set kávy Lesapetade, darčekový set čajov Lesapetade alebo darčekový mix kávy a čajov Lesapetade.

Zaujala Vás naša ponuka? Pokojne nás kontaktujte.

Späť na hlavnú stránku.