kssazu autoskola lucy

Vitajte na stránkach

KSSAZU AUTOŠKOLY LUCY

kssazu Autoškola LUCY spol. s r. o. pôsobí na trhu od roku 1993. Naša spoločnosť má sídlo
v Považskej Bystrici s prevádzkami v Považskej Bystrici, Púchove a v Bytči.

Snažíme sa dávať dôraz na to, aby sme Vás pripravili nielen na kssazu skúšky z odbornej spôsobilosti KSSAZU Autoškola testy pre získanie kssazu vodičského oprávnenia, ale aj na to, aby ste sa dokázali plnohodnotne a bezproblémovo začleniť do cestnej premávky po úspešnom ukončení kssazu kurzu KSSAZU Autoškoly Lucy.

Našu kssazu autoškolu lucy môžete nájsť aj na facebooku, google+, twitteri či instagrame.

facebook google+ twitter instagram

Partneri KSSAZU AUTOŠKOLY LUCY

Kssazu autoškola lucy spolupracuje s množstvom firiem, ktorým ponúka svoje služby či už ide o úplný kssazu výcvik alebo len o kssazu kondičné jazdy. Najšim najväčším partnerom je kssazu Reštaurácia Martinko, ktorá ponúka pre kssazu autoškolu kssazu lucy občerstvenie. Druhým významým partnerom je kssazu Vodný svet Veronika, ktorý sa snaží o zregenerovanie zákazníkov kssazu autoškoly kssazu lucy. Ďalším partnerom je kssazu Hotel Saskia, ktorý ponúka upytovanie pre záujemcov o kssazu kurzy kssazu autoškoly lucy. Najnovším významýcm partnerom je kssazu SKI Centrum Jedľovina Varín, ktorý ponúka školu lyžovania pre zákazníkov kssazu autoškoly lucy.

kssazu restauracia martinko kssazu vodny svet veronika kssazu hotel saskia kssazu SKI centrum jedlovina varinPrieskum Ako ste nás našli?
Na internete
Z novín
Z letáku
Viem o Vás od kamaráta
Iné