Svet technológií

Smart technológie - spotrebiče s vlastnou hlavou

SMART televízory

Smart televízory sú viac, ako len prijímače televízneho signálu, ponúkajú možnosť práce so sociálnymi sieťami, a bohatú ponuku zdieľania vlastnej produkcie na internete. Multimediálny obsah, internetové obchody, sociálne siete, predpoveď počasia, obsah pre dospelých či aktuálne spravodajstvo. To je iba časť funkcií, o ktoré obohacujú bežný programový obsah inteligentné televízory

televízor smart telka

SMART chladničky

Ak sa chcete obklopiť inteligenciou aj v kuchyni, zabezpečte si smart chladničku. Pomocou zabudovanej kamery a dotykovej plochy na chladničke vždy viete o čerstvosti potravín, teplote, spotrebe... dokonca Vám napíše aj recept! Základnou položkou inteligentných chladničiek je zabudovaný tablet, vďaka ktorému môžete všetky funkcie využívať.

ladnička smart ladnička

SMART práčky

Vďaka pripojeniu k internetu vám práčka oznámi ukončenie pracieho cyklu priamo do smartfónu či tabletu, môžete ju tiež kontrolovať počas prania a nastaviť všemožné parametre. Ce­lé ov­lá­da­nie práč­ky sa sús­tre­ďu­je na do­ty­ko­vú plochu, vďaka ktorej bude Vaša inteligentná domácnosť ešte komfortnejšia.

práčka smart práčka

Aké budú smart technológie v budúcnosti? Navštívte a nazrite
do "Sveta hametami technológií - budúcnosť!"