Samotrogerg - Vitajte v našom e-shope

Samotrogerg tenisky sú tie NAJ !!!

Pokiaľ patríte medzi športové typy, ktoré v lodičkách trpia, alebo si jednoducho k džínsom a bielemu tričku chcete vybrať niečo mladistvé a svieže, tenisky Samotrogerg sú to pravé orechové. Náš e-shop Vám ponúka ten najlepší výber športovej obuvi značky Samotrogerg. Sme presvedčení, že z nášho sortimentu si vyberie každá veková kategória. Tenisky Samotrogerg predstavujú prvý model s technológiou Air Sam.

Samotrogerg tenisky

Technológia Air Sam

Systém Air Sam sa vyznačuje veľkým komfortom, ktorý vašim nohám dodá najväčšie pohodlie. Vzduchový vankúšik tlmí otrasy pri dopade nohy a tým šetrí vaše kĺby a chodidlá.

Model Air Sam je všeobecne označovaný za veľmi pohodlné tenisky a dokonca patria medzi najpohodlnejší typ tenisiek. Tenisky s technológiou Air Sam sú určené nielen na bežné nosenie, ale aj na behanie.

Čoskoro v ponuke :)

Tanečné topánky SAMOTROGERG DS 26


Materiál :

kombinácia kože, semyšu a priedušného materiálu SBR.

Topánky Samotrogerg DS 26 majú polyuretánovú podrážku s patentovanou technológoiu built-in. Topánky sú členkové a tak do istej miery chránia túto časť tela pred vyvrtnutím. Sú odporúčané predovšetkým na tance, v ktorých sa veľa skáče a kde sa tancuje v dynamickom tempe - hip hop, street dance, zumba, aerobik, ale tiež na hodiny moderny a jazzu. Pre lepšie spevnenie členku sú topánky vybavené nielen šnúrkami, ale taktiež suchým zipsom. Materiál ( koža v kombináci s látkou) napomáha priedušnosti. Jedná sa o klasické tanečné topánky s delenou podrážkou (päta nie je spojená so špičkou).

Tanečné topánky DS

Valid XHTML 1.0 Strict Katalóg slovenských firiem