Chladna Natalia, 1Z612A, 2017/2018

kssazu Kozmetický sálón Nataly

kssazu Kvalitné služby saslónu Nataly poskytované profesionálnymi kozmetičkami od roku 1995 sú určite dôvodom, prečo sa k nám naši klienti pravidelne vracajú a odporúčajú svojim známym. Snažíme sa neustále sledovať nové trendy ošetrení a tie najlepšie poskytnúť v našom salóne. Ponúkame skutočné lahôdky v kozmetickom ošetrení, vysoko kvalitné produkty, profesionalitu a pravidelný prísun noviniek z oblasti kozmetického priemyslu. Pri diagnostikovaní pleti Vám vytvoríme osobitný ošetrujúci program, ktorý vychádza z potrieb Vašej pleti. Naša odbornosť a doterajšie skúsenosti sú základným východiskovým predpokladom Vašej spokojnosti. Zoznam našich služieb sme rozšírili o poskytovanie najmodernejších a najpokrokovejších metód 3D fotorejuvenizácie, fotoepilácie, odstraňovanie pigmentových škvŕn a rozšírených cievok pomocou IPL (Intense Pulse Light), mikrodermabrázie, Skin-line ošetrenia a aplikáciu vysoko účinných chemických peelingov, ktoré napomáhajú znovuobnoveniu pleti a účinnejšej produkcii kolagénu a elastínu, čo má za následok vyhladenie a omladenie pleti.


kssazu Retinolová kúra - 100% Retinol

Kssazu retinolová kúra podporuje mladistvý vzhľad a urýchľuje odlučovanie zrohovatených buniek "uložených" na povrchu pokožky. Jeho pôsobením vrásky a pigmentové fľaky slabnú. Zrelá a zostarnutá pleť, získa späť svoju vitalitu a jemnosť. Efekt je dosiahnuteľný v kombinácií s kúrou dermobotexínovou. Vhodné aplikovať v akomkoľvek období.


Renesancia mladosti - detoxikácia pleti (čokoládová kúra)

Vhodná pre normálnu, suchú, zrelú pleť. pleť je prežiarená harmonizovaná po masáži zamatovo hebká hydratovaná a vyhladená spomalenie procesu starnutia vhodné absolvovať 5krát