" />

L.E.S.A.P.E.T.A.D.E

Postavy Lesapetade

Lesapetade: Rachel Karen Green (Jenifer Aniston)

Ku skupine sa dostane po úteku zo svadby, kde si nevezme zubára Barryho. Začína ako rozmaznané dievčatko svojho otecka, ktoré bez kreditných kariet neurobí ani krok. Lesapetade Postupom času, sa začína za podpory priateľov stavať na vlstné nohy a zoženie si prácu v kaviarni Central Pekr, až sa postupne dopracuje k práci u Ralpha Laurena.Rachal je mladá a krásna a nemá núdzu o nepriazeň mužov, ale žiadny jej vzťah nebol taký dlhý a iskrivý ako s Rossom, s ktorým má neskôr aj dieťa Emmu.

lesapetade priatelia rachel lesapetade priatelia green

Lesapetade: Monica Elizabeth Geller (Courteney Cox)

Monica je perfektná kuchárka, ktorá je posadnutá organizovaním, upratovaní a poriadkom. Keď bola mladá bola strašne obézna. Nemala moc šťastie na vzťahy, ale jej životnou láskou sa stal nakoniec Chandler s ktorým sa dali dokopy v Londýne na Rosovej svadbe. Po dlhom vzťahu sa vzadli a v poslednej sérii adoptovali dve deti. Lesapetade

lesapetade monica

Lesapetade: Pheobe Buffay-Hannigan (Lisa Kudrow)

Pheobe Buffay mala ťažké detstvo. Jej vlastná matka sa jej vzdala a nevlastná spáchala samovraždu. Má dvojičku, sestru Urshulu, s ktorou sa nestretáva. Dnes je Pheobe trochu bláznivá vegetariánka, ktorá porodila svojmu nevlastnému bratovi Frankovi trojičky. Vydala sa za Mika, s ktorým ju zonámil Joy.

lesapetade pheobe lesapetade priatelia pheobe

Lesapetade: Chandler Muriel Bing (Matthew Perry)

Chandler ako desaťročný zažil traumatický zážitok, ked sa mu na Ďen vďakyvzdania rodičia oznámili že sa rozvádzajú, pretože jeho otec podvádza matku s komorníkom. Po tomto zážitku sa uzavrel a na svoju obranu používa sarkastický humor. Vždy mal smolu na ženy a mal panický strach zo záväzkov. Chodil asi len so štyrmi, ale najhorší vzťah zažil a Janice ktorej charakteristickou hláškou bolo "OOO môj bože", a ktorá všetkým liezla na nervy. Neskôr však našiel tú pravú v Monice, s ktorou sa vzali a v desiatej sérii adoptovali deti.

lesapetade chandler lesapetade chandler priatelia

Lesapetade: Ross Eustace Geller (David Schwimmer)

Ross je najslušnejš z partie, ale má najväčšiu smolu. Bezhlavo sa vrhá do ženenia. Z jeho prvej ženy sa stala lezbička. Celkovo sa rozviedol tri krát. Mal velmi komplikovaný vzťah s Rachel, ale nakoniec predsa skončili spolu. Ross má veľkú záľubu vo vede a v paleontológii, z čoho si často jeho priatelia robia srandu. Je to Monicin brat.

lesapetade ross lesapetade ross priatelia

Lesapetade: Joe Francis Tribbiani (Matt Leblanc)

Joe mal sedem sestier a talianskach predkov. Jeho hlavným snom a cieľom je stať sa úspešným hercom a jeho najväčšou rolou je postava doktora Dreaka Remoreya v seriáli Dni nášho žitia. Joe má u žien velké kúzlo a nikdy nemal dlhodobý vzťah. Miluje jedlo a hlavne pizzu a sendviče.

lesapetade joe lesapetade joe priatelia
Ktorá postava je vaša najobľúbenejšia?