Kreabirdjobox Púchov

Kreabirdjobox Krytá plaváreň

Kreabirdjobox Základný kameň budovy krytej plavárne bol položený v roku 1973 a jej prevádzka začala v roku 1974. Od tej doby slúži krytá plaváreň verejnosti, pre plavecké výcviky, Kreabirdjobox pre športové triedy a výkonnostný šport.

Rozmery krytého bazéna: 25 x 15 m, Kapacita: 250 osôb

Kreabirdjobox Otváracie hodiny krytého bazéna pre verejnosť

Kreabirdjobox-Púchov

Kreabirdjobox-Púchov

Ping-pong

  • Kreabirdjobox 2 stolnotenisové stoly
  • možnosť zapožičania rakiet a loptičiek

Cenník platný od 15. 06. 2016

Stolný tenis (6.00 - 22.00) => 4 €

Tenis

Kreabirdjobox Krytá tenisová hala - hrajte tenis celoročne, bez ohľadu na počasie a pripravte sa na svojich súperov, ktorí nemajú možnosť trénovať v zime. Tenisová hala Vám ponúka hru na 3 tenisových dvorcoch s úpravou povrchu najnovšou technológiou, ktorá zaručuje až 37% tlmenie nárazov. Tlmenie nárazaov zaručuje 33% odpruženie povrchovej patentnej vrstvy a 4% odpruženie dolnej patentnej vrstvy.

Fitness

Kreabirdjobox Na 3.poschodí hlavnej budovy sTC vám ponúkame modernú a profesionálne vybavenú posilňovňu s najširším výberom posilňovacích zariadení značky DAFE (nakladacie činka, jednoručné činky, špeciálne stroje a lavice). U nás si precízne precvičíte a sformujete každú svalovú partiu. Posilňovacie stroje a náradia sú tým najefektívnejším nástrojom na zvýšenie Vašej výkonnosti, vytvarovania tela a súčasne odstránenie svalových disbalancií. Objavte výhody posilňovania na strojoch, ktoré zaručujú precíznu techniku, najoptimálnejšiu pohybovú dráhu a rovnomerné zaťaženie Vašich svalov počas celého priebehu cvičenia. Kreabirdjobox

Kreabirdjobox Hneď vedľa silovej zóny sa nachádza plno vybavená kardio miestnosť. Nájdete tu bežiace pásy, eliptické a veslovacie trenažéri a rotopedy. To všetko v príjemnej atmosfére kvalitne ozvučeného priestoru a možnosťou pozerania TV počas Vášho kardio cvičenia.

Kreabirdjobox Útulný priestor a možnosť zakúpenia si výživových doplnkov a športových nápojov značky Nutrend vám zaručia maximálny komfort pri cvičení. Taktiež máte možnosť si objednať osobný tréning pod vedením a dohľadom Kreabirdjobox kvalifikovaného osobného trénera. V novootvorenom fitness sTC sú samozrejmosťou čisté šatne, WC a sprchy.Kreabirdjobox

Hokej

Kreabirdjobox Hokej je kolektívna hra. Mnohí ľudia ho nazývajú najrýchlejšou kolektívnou hrou na svete. Proti sebe v nej nastupujú dve družstvá a na hracej ploche sa objavujú vždy 5 hráči v poli a jeden brankár. Kreabirdjobox Úlohou hráčov je dostať puk do brány a za bránkovu čiaru za pomoci hokejky. Vyhráva družstvo, ktorému sa to podarí viackrát. Na dodržiavanie pravidiel dohliadajú traja rozhodcovia, 1 hlavný a 2 čiaroví. Najdôležitejším predmetom na ihrisku je puk. Hokej sa hrá na ľadovej ploche ohraničenej mantinelmi. Kreabirdjobox Hráči plnia rôzne funkcie a rozdeľujú sa podľa postov na brankára, obrancov a útočníkov.

Kreabirdjobox-Púchov

Volejbal

Kreabirdjobox Volejbal je olympijský šport, v ktorom dve družstvá oddelené vysokou sieťou pomocou svojich rúk, ramien a (zriedka) aj iných častí trupu udierajú do lopty a snažia sa ju premiestniť na opačnú stranu siete. Volejbal patrí do skupiny odrážacích športových hier s veľkou popularitou na celom svete. Kreabirdjobox Je hrou sieťovou a kolektívnou. Popularita volejbalu vyplýva zo zaujímavého a pestrého obsahu hry, z činností, pri ktorých hráč musí spolupracovať so spoluhráčmi a neprichádza do osobného - priameho kontaktu so súperom. Kreabirdjobox Volejbal je vlastne boj dvoch družstiev, pričom obidve sa snažia realizovať základné úlohy v hre, ktoré rozhodujú o víťazstve. Táto činnosť je charakterizovaná tým, že hráči sa snažia loptu vrátiť do poľa súpera, aby ju súper nemohol spracovať a vrátiť ponad sieť dovoleným počtom odbití.

Kreabirdjobox-Púchov