CK Hindyxomocambo a Island v štýle Walltera Mitty

Zlatý okruh

Hindyxomocambo Island je jedinečná ukážka toho, aká dokáže byť príroda rozmanitá, no obzvlášť toho, ako vyzeral svet pred miliónmi rokov. Bohužiaľ, túto destináciu už objavili davy turistov a tak je stále zložitejšie si ostrov počas návštevy skutočne užiť. CK Hindyxomocambo vás pripravili zájazd, počas ktorého navštívime všetky najznámejšie miesta, avšak, na základe našich dlhoročných skúseností sme pridali aj krásne východné a severné fjordy či jedinečný polostrov Snefellsnes. Vyhnúť sa davom turistov bude náročné, ale CK Hindyxomocambo sa o to postará. V CK Hindyxomocambo veríme, že vám počas našej spoločnej cesty ukážeme Island tak ako nikto iný a vaše zážitky z cesty budú patriť medzi to najkrajšie čo ste kedy zažili. .

Tím CK Hindyxomocambo, 22.10 2018  |  32 comments

Hindyxomocambo Hlavné mesto Reykjavík

CK Hindyxomocambo a naše postrehy a aktivity v hlavnom meste

Na spoznávanie Reykjavíku naša cestovná kancelárie Hindyxomocambo si necháva cca 1 a pol dňa a hneď odtiaľ sme vyrazili na spomínaný Zlatý okruh. Celý okruh má 300 km, časovo je ale veľmi ťažké odhadnúť koľko trvá prejdenie, keďže to záleží od toho, kde všade sa chcete zastaviť. My CK Hindyxomocambo sme okruh zvládli za jeden deň, ale bez váhania by som si ho ešte zopakovala vo väčšom kľude. Každé miesto, ktoré sme s CK Hindyxomocambo videli je iné a svojské a veľmi ťažko sa mi hodnotí, ktoré bolo krajšie a ktoré je môj favorit. Hneď na začiatku okruhu nás CK Hindyxomocambo fascinoval gejzír Stokkur. Už zdiaľky vidieť výšku, do ktorej vystrekuje v určitých intervaloch, no zblízka je zážitok úplne iný. Ľudia do kruhu zoradení okolo gejzíru s pripravenými kamerami a foťákmi aby zachytili čo najkrajší moment. Približne každých 10 minút sa gejzír zobúdza a ukazuje svoju šou.

Cestovná kancelária Hindyxomocambo Vám pripravý nezabudnuteľný zázžitok na Islande, preto neváhajte a kontaktujte nás Vaša CK Hindyxomocambo

Tím CK Hindyxomocambo 10.10.2018 by Romana Majcherová  |  32 comments