Kaviareň Hametami

Niekoré momenty stoja za to !


Milovníci vynikajúcej kávy, jemnej čokolády môžu plesať. Prinášame Vám kombináciu, ktorú si zamilujete na prvý pohľad. Voňavá, dokonale upražená káva Hametami sa mieša s nezameniteľnou chuťou pravej a kvalitnej čokolády.

Sny sú tým najväčším hnacím motorom dnešnej doby, hnali nás dopredu a nútili nás aby sa stali skutočnosťou. Tento sen nás priviedol k tomu, aby sme v dnešnej uponáhľanej dobe vytvorili miesto, kde si ľudia oddýchnu, na chvíľu sa zastavia a zrelaxujú. Je to naša kaviareň Hametami, kde vás vždy ochotne obslúži Hametami personál.

ncappucino

Naša kaviareň

Kaviareň sa nachádza v unikátnom prostredí kde si ľudia vedia v pokoji vychutnať svoju šálku kvalitnej kávy.

Popri výbornej káve, bohatom sortimente v nápojovom a jedálnom lístku, návštevníkom ponúkame na našej terase z najvyššieho poschodia prostredníctvom ďalekohľadu jedinečný pohľad na panorámu Žiliny.

Výnimočná atmosféra moderných priestorov s neobmedzeným prístupom na internet je vhodná na posedenie s priateľmi, rodinné stretnutia, na obchodné rokovania, recepcie, prezentačné a školiace akcie. Profesionálny tím personálu zabezpečuje pohodu, kompletný servis, občerstvenie, vrátane kulinárskych špecialít a originálneho menu pre akúkoľvek príležitosť.

V našej kaviarni ponúkame kávu značky 9 grams coffee.


Akcie, ktoré plánujeme zorganizovať :


1. Karneval pre deti
2. Halloween party pre deti
3. Halloween party pre dospelých
4. Vianočný večierok
5. Silvestrovskú zábavu
6. Vymaľuj si svoje Veľkonočné vajíčko - akcia pre deti