nasedovolenky

Máme pre Vás najlepšie letné dovolenky v zahraničí

Láka Vás dovolenka v zahraničí? Chceli by ste ísť tento rok k moru? Pre cestovnú kanceláriu nasedovolenky.sk to nie je žiadny problém. V ponuke je množstvo destinácií.


BULHARSKO krajina, ktorá aj dnes v silnej konkurencii najrozmanitejších krajín a oblastí nestráca svoj pôvab pre turistov, bulharskoponúka až 180 slnečných dní do roka. Čierne more, ktorého vody ho obmývajú, býva častým cieľom dovolenkárov nielen zo Slovenska. Na pobreží dlhom 387 km sa jemný zlatistý piesok strieda s romantickými útesmi, mierne slaná morská voda je priezračne čistá a brehy majú pieskové, mierne sa zvažujúce dno - to všetko Vám zaručí príjemnú dovolenku, oddych a relax... V lete dosahuje teplota morskej vody až 28 °C. Táto krajina sa pýši aj množstvom pláží, ktoré sú označené modrou vlajkou, čo znamená medzinárodné ocenenie Európskeho spoločenstva za čistotu prírodného prostredia.
Viac o dovolenke v Bulharsku sa dozviete tu


GRÉCKO Úradným jazykom je gréčtina. Tá ma svoju abecedu z obdobia pred 2500 rokmi. Bez akýchkoľvek grecko problémov sa možno dohovoriť anglicky, menej nemecky. V turistických oblastiach sa objavujú obchody a reštaurácie, kde sa možno dohovoriť po slovensky alebo po česky. Obchody sú v Grécku maximálne prispôsobené cestovnému ruchu. Bežne sú otvorené do polnoci a v mnohých oblastiach do jednej alebo druhej v noci. Pohostinnosť je gréckemu obyvateľstvu vlastná. Výnimkou sú obdobia vysokých horúčav, kedy Grékov vôbec netrápi čas a neponáhľajú sa ani pri obsluhe v reštauráciach. V takomto čase panuje siesta. Ich postoj je jednoznačný. Sú dovolenky, tak si užívajte siestu a nenaháňajte sa. Viac o dovolenke v Grécku sa dozviete tu
CHORVÁTSKO ,to je krištáľovo čisté more, zeleňou zarastené ostrovy, malebné rybárske dedinky, chorvatsko čarovné kamienkové pláže, vinice, dalmátske špeciality a víno, pamiatky a stredoveké mestečká, turistika či potápanie – a to je ešte stále len malá časť z mnohých pokladov, vďaka ktorým je Chorvátsko pravým turistickým rajom.
Viac o dovolenke v Chorvátsku sa dozviete tu

TURECKO krajina plná kontrastov, vznášajúca sa medzi starými orientálnymi tradíciami a európskym pokrokom, mnohotvárna a jedinečná. turecko Objavíte tu tajomný Orient, jedinečné antické pamiatky, neopakovateľné zázraky prírody, nekonečné nádherné pláže, najkvalitnejšie hotely Turecka či tureckú pohostinnosť.
Viac o dovolenke v Turecku sa dozviete tu


ŠPANIELSKO je krajina ako stvorená pre cestovný ruch. Má naozaj čo ponúknuť. Dlhé piesočné pláže, zátoky, palmové promenády, romantické ostrovy, históriu a výbornú gastronómiu.spanielsko Španielsko je turisticky vyhľadávanou krajinou od jari do jesene. Príjemné a teplé počasie je zárukou dobrej dovolenky. Zvláštnosťou sú Kanárske ostrovy, ktoré sú známe aj ako ostrovy večnej jari, keďže teplota vzduchu je tu po celý rok veľmi príjemná.
Viac o dovolenke v Španielsku sa dozviete tu

TALIANSKO je krajinou štýlu, temperamentu a emócií. Je to krajina, ktorú si zamilujete pre jej nádherné pláže, fantastickú kuchyňu, rozmanitú prírodu a pohostinnosť domácich. taliansko Taliansko je krajina mnohých tvarí a nekonečných možností . Či už ste milovníkmi histórie a na svojich cestách sa radi obohacujete spoznávaním nových miest alebo hľadáte iba pokoj a oddych na slnkom zaliatej pláži so zlatistým pieskom, tento klenot medzi turistickými destináciami si jednoducho nemôžete nechat ujsť.
Viac o dovolenke v Taliansku sa dozviete tu
EGYPT September a október sú ideálne mesiace na pobyt pre našinca pri červenom mori. Teploty sú stále veľmi vysoké a služby na veľmi vysokej úrovni, odporúčame najmä 5* rezorty so stravou all inclusive. egypt Opaľujte sa na dlhých piesočnatých plážach a zažite autentický kus prírody v rezerváciách. Dovolenka v Egypte očarí všetky vaše zmysly vrátane chuťových pohárikov. Fazuľovú polievku fúl mudammas servírujú všade, kam sa pohnete. Čakajú na vás opečené bataty, arabský chlieb, hommus - hrachová kaša so sezamom či grilovaný šiškebab. Lahodné pokrmy môžete zapiť šálkou vynikajúcej voňavej kávy. Dovolenka v Egypte môže mať rôzne podoby, záleží od toho, kam sa vydáte. Navštívte chrámy v Luxore, Káhiru a pyramídy v Gize alebo objavte Alexandriu a jej siedmy div sveta. Súčasťou Egypta je tiež vychytená oblasť Asuan odkiaľ je to na skok do chrámu Abu Simbel. Sharm el Sheikh je so svojími koralovými útesmi rajom potápania a šnorchlovania.
Viac o dovolenke v Egypte sa dozviete tu