Kuchárske knihy

Z fitka do kuchyne 2 - L. Méresová Švaral a kol.

Nákupný košík

Množstvo:
Môj košík
Cena:24.00
Počet strán: 176 strán
Väzba: brožovaná väzba
Jazyk: slovenský jazyk
Rok vydania: 2014

Pravidelne cvičíš a vôbec nechudneš?
Žiadny strach, nie si stratený prípad. Si na skvelej ceste. Ale…musíš na nej odstrániť zásadné chyby. Tú najväčšiu chybu nájdeš vo svojom tanieri. Práve výber tých správnych jedál je kľúčový! Rozhoduje o tom, či tvoje cvičenie vyjde na zmar, alebo či podporí regeneráciu buniek a naštartuje spaľovanie tukov.
Nevieš aké jedlá by to mali byť? Práve preto sme pre teba vytvorili unikátnu fitness kuchárku Z fitka do kuchyne 2 alebo Čo jesť počas celého dňa a nepribrať. Napísalo ju 25 TOP inštruktoriek a tréneriek zo Slovenskej a Českej republiky.
80 zdravých receptov, ktoré si zamiluješ - Áno, nie je to jednoduché. Čo jesť, kedy jesť, koľko jesť? Aj my sme robili chyby. Priberali, chudli a zase priberali. Ale dlhé roky praxe nás naučili. Recepty, ktoré sme v tejto kuchárke spísali sú nenáročné, rýchle a Tvoj jazyk ich bude zbožňovať.
176 strán informácií, ktoré ťa zachránia - Pred čím? Pred životom v tele, ktoré nemáš rada. Zaslúžiš si predsa páčiť sa sebe. A nielen sebe, ale i známym, neznámym, kolegom…absolútne všetkým!
Autormi je 25 top inštruktoriek a tréneriek - žiadne americké celebrity, ktoré majú “najlepšie” diéty. Ale inštruktorky a trénerky zo Slovenska a Česka. Úžasné baby, ktoré nemusia diétovať a predsa vyzerajú skvelo. Ich strava je ten kľúč, vďaka ktorému si odomkli dvere ku krásnej postave. A práve preto sme sa spolčili… aby sme tie dvere otvorili aj tebe.