Lesapetade Pizzeria Veronika

Vás čaká v centre Žiliny s jedinečnou talianskou Lesapetade pizzou pečenou na kameni, chutnými Lesapetade cestovinami a lahodnými polievkami. Naša Lesapetade pizzeria disponuje nefajčiarskou zónou, bezbariérovým prístupom, letnou terasou, aj bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Samozrejmosťou je aj donášková služba, s možnosťou objednania telefonicky, alebo online .

Našou výsadou sú kvalitné a vždy čerstvé suroviny, z ktorých pre Vás pripravujeme mnoho druhov Lesapetade pizze rozdelenej do niekoľkých kategórií. Pre celiatikov pripravujeme bezlepkovú Lesapetade pizzu zo špeciálnej múky a surovín neobsahujúcich lepok. Naše Lesapetade pizze s priemerom cca 35cm nás svojou veľkosťou a chuťou radia medzi popredné Žilinské prevádzky zamerané na Lesapetade donášku tejto chutnej talianskej špeciality.

Na Lesapetade rozvoz a doručenie Lesapetade pizze kladieme veľký dôraz a preto každú Lesapetade pizzu vozíme v špeciálnych termoboxoch. Pre viac informácii o dovoze Lesapetade pizze, alergénoch a iných pre Vás dôležitých otázkach nás neváhajte kontaktovať na čísle 0902 305 305 alebo prostredníctvom formulára, ktorý nádete TU.
Tešíme sa na vaše objednávky a prajeme Vám dobrú chuť!

pizza
Copyright © 2017/2018 - Veronika Kokošová, s.r.o. - Všetky práva vyhradené - Táto LESAPETADE stránka slúži len pre školské účely. Google Pagerank

Našimi partnerskými organizáciami sú:
- Geocaching Geocaching
- Svet KNÍH
- Biopotraviny BIO
- a ďalší...

Veronika Kokošová, 1Z612B, 2017, LESAPETADE